Güvenlik ve Gizlilik

Güvenlik

evvela dovmesilen.wordpress.com sitemi ziyaret ettiğiniz, gizlilik ve güvenlik sayfamı okuduğunuz için teşekkür ederim. Sistemde internet veri akışını hızlandırmak amacıyla çerez sistemi kullanılmaktadır. Sistemdeki çerezler tamamen wordpress.com tarafından yönetilmektedir. Konuyla ilgili olarak politikalarına bakabilirsiniz. Siteme verdiğiniz bilgileri hiç bir surette kötüye kullanmamayı taahhüt ederim, hoş zaten bir bilgide istemiyorum ama ola ki iletişimden soru falan sorarsanız bu aramızda kalacak söz.
Ziyaretiniz esnasında tarafımdan hiç bir kayıt tutulmamaktadır. Tutulan kayıtlar hosting sağlayıcım olan wordpress.com tarafından tutulmaktadır. Ana gizlilik ilkemiz gereği iletişim formundan sorduğunuz sorular haricince hiç bir kişisel bilgi talep etmemekteyiz. Yorumlar kısmına yazdığınız yorumlar ve sorular için verdiğiniz bilgiler tamamen sizin inisiyatifinizdedir. Sitemize ilettiğiniz bilgiler ve iletişimde kullandığınız elektronik postalar hiç bir suretle 3. kişi ve kurumlarla paylaşılmamaktadır.
 
Sitemiz kullanıcıların haklarına saygı duymayı en önemli kural sayar. Telif hakları ile korunan yazı ve görselleri kullanmamaktayım ama olası yanlışlıklarla yapılan kullanımlarda ise bildirimde bulunmanız halinde ilgili materyali kaldırmayı taahhüt ederim. Söyleyeceklerim bunlar arz ederim.
Reklamlar

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Google+ fotoğrafı

Google+ hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

w

Connecting to %s