Dövme Silme Fiyatları

dövme silemDövme Silme Fiyatları

 

Tıpkı bir çok dövmenin üzerine yeterince düşünülmeden yaptırılmış olması gibi silme yada sildirme işlemininde aynı şekilde; hem cilt yapısının özellikleri hemde uygulamanın zaman ve ekonomik açıdan handikaplarına dair gereken araştırma yapılmadan girişilmiş olması, silinmesi istenen dövmeden daha rahatsız edici cilt lekelerinin oluşmasına sebebiyet verebilmektedir.

Ülkemizde dövme sildirme deyince akla gelen ilk uygulama olan lazer yöntemi  ve bunun yanında dermabrazyon ve dermaroller gibi yöntemler dövme sildirme işlemlerinde önerilen ilk yöntemlerken, ciltte bıraktıkları izler ve derinin mekanik olarak aşındırılmasına bağlı uygulamalar olduğundan leke ve iz bırakması açısından yüksek riskler taşırken, dövmenin işlediği derinlik, kullanılan boyanın kalitesi ve dövmenin boyutu gibi bir dizi durumda seans ve ücret aralığını belirlemektedir.

Burada esas olnanın uygulama sonrası bakım olduğu unutulmamalıdır. Ancak bunun kadar önemli olan başka bir konu ise dövmenin nasıl silineceğidir. yapılan araştırmalar klinik işlemlerin % 90 oranında kesin başarı sağlayamadığı özellikle lazer gibi işlemlerin ardından büyük oranda kimyasal peeling desteğiyle sorunun çözümüne dönük çabalara girişildiğini göstermektedir.

 

Dövme Sildirmede Kimyasal Peeling Fiyatları

 

Söz konusu Kimyasal Peeling olunca, dikkat edilmesi gereken en önemli husus güzellik salonları ve klinik merkezlerde yapılan işlemlerle evde kendi başınıza rahatlıkla uygulayabileceğiniz işlemlerin aslında hiçbir farlılık taşımıyor olması.Tabiri caizsse cerrahi uygulamalar modunda yarattıkları yanılsamayla faiş miktarlarda ücretlerle yapılan uygulamalar ev koşullarında bir takımk durumlara özen göstererek yapılabilir uygulamalardır.

TCA olarak bilinen “Trichloroacetic acid” uygulamalrında derinin katmanlar halinde soyulmasını takiben yeni deri oluşumunun sağlıklı gelişebilmesi için bir takım destekleyici maddeler kullanmaktan başka bir şey gerektirmeyen bu uygulama için piyasada uygun koşullarda satılabilen ürünlere ulaşabilmeniz mümkün.

% 15 ten başlayarak yapılacak işlemin amacı ve mevsim koşullarına bağlı olarak % 70 kadar derecelendirilebilen formlara sahip TCA Peeling ürünlerine doakimya.com sitesinden rahatlıkla ulaşabilirsiniz.

Lazerle Dövme Sildirme Fiyatları

Eğer dövmeniz orta boyutlarda ise, seans başı ücret yaklaşıkm 500-600 tl civarında iken, siyah ve küçük dövmelerde bu fiyat saens başı 300-400 tl kadar düşerken, renksiz yani tek renk dövmelerde 200 tl kadar düşmektedir.

Her ne kadar lazer yönteminin dışında dermaroller ve dermabrazyon gibi yöntemler olsada en sık uygulanan yöntem lazer yöntemi iken diğer yöntemlerde de fiyat ve saens süreleri neredeyse değişmemektedir.

Lazerle yakma işlemide diyebileceğimiz uygulamada, lazerin dalğa genişliği ve uzunluğuna bağlı olarak değişebilen seanlar 3 uygulamadan aşağı olmamakla beraber cilt yapısının özelliklerine bağlı olarak bürük oranda uzamaktadır.

 

Lazer ile Dövme Sildirmenin Zararları

 

Lazer ile Dövme Sildirme Uygulaması hamilelere, uygulanmaz. Bunun yanında çok ağır kalp ve şeker hastalığı olanlara, epilepsi hastalığı olanlara, uygulama bölgesinde deri hastalığı olanlara uygulama yapılmaz. Yukarıda sayılan durumlar dışında Lazer ile Dövme Sildirme Uygulaması 12 yaş ürtünde herkese uygulanabilir.

Lazerle dövme sildirme hakkında detaylı bilgi için başlığı tıklamanız yeterli olacaktır.

Lazerle Dövme Sildirme” yazısı için tıklayınız. Konuyla alakalı olarak videolu ve resimli konuyu anlattığım dövme sildirme yazımı kesinlikle okuyun.

Reklamlar

Dövme Silme Fiyatları” üzerine 4 yorum

  1. Slm bn dovmelerimi silmek istiyorum ama krem nasl birsey lazerle sildrmeye korkuyorum iz leke kalr diye bna bu konu hakkinda bilgi werebilirmisinz

    Beğen

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Google+ fotoğrafı

Google+ hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

w

Connecting to %s